Kariera
Współpracuj z najlepszymi

Aktualne oferty

Chcesz pracować w firmie, która daje prawdziwe możliwości rozwoju? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.
Spedytor międzynarodowy
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa klientów w transportach krajowych i międzynarodowych,
  • negocjacje i zawieranie umów przewozowych z kontrahentami,
  • przygotowanie przesyłek do przewozu,
  • organizowanie czynności ładunkowych,
  • monitoring realizacji zleceń spedycyjnych,
  • sporządzanie, wystawianie i przesyłanie dokumentów przewozowych,
  • zgłaszanie przesyłek do ubezpieczenia,
  • organizacja odprawy celnej,
  • podejmowanie czynności w celu zabezpieczenia praw zleceniodawcy, w szczególności poprzez sporządzenie dokumentacji szkodowej i wymaganych reklamacji,
  • współpraca z kontrahentem zleceniodawcy,
  • rozliczanie kierowców.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka) minimum 4 lata,
  • zorientowanie na potrzeby klientów i ulepszanie jakości ich obsługi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (mile widziany również niemiecki)
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność kontaktu z klientami i kierowcami,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność prowadzenia swobodnej i profesjonalnej rozmowy telefonicznej,
  • odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty, aktywne poszukiwanie potrzebnych informacji,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
  • korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LSP Group Sp. z o.o. z siedzibą w Walendowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LSP Group Sp. z o.o. z siedzibą w Walendowie przy ul. Brzozowej 104/114. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KANDYDACI DO PRACY

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

LSP ROAD Robert Maciąg

Walendów ul. Brzozowa 104/114
05-830 Nadarzyn

Tel +48221236850
Email: lsp@lspgroup.pl

Baza transportowa:
( EWT) Smolice 1L,
95-010 Stryków

NIP 894-180-56-22

Wyrażam zgodę