Carrière
Werken met de beste

Huidige aanbiedingen

Wil je werken in een bedrijf dat echte ontwikkelingskansen biedt? Controleer wie we momenteel zoeken.

Internationale expediteur

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa klientów w transportach krajowych i międzynarodowych,
  • negocjacje i zawieranie umów przewozowych z kontrahentami,
  • przygotowanie przesyłek do przewozu,
  • organizowanie czynności ładunkowych,
  • monitoring realizacji zleceń spedycyjnych,
  • sporządzanie, wystawianie i przesyłanie dokumentów przewozowych,
  • zgłaszanie przesyłek do ubezpieczenia,
  • organizacja odprawy celnej,
  • podejmowanie czynności w celu zabezpieczenia praw zleceniodawcy, w szczególności poprzez sporządzenie dokumentacji szkodowej i wymaganych reklamacji,
  • współpraca z kontrahentem zleceniodawcy,
  • rozliczanie kierowców.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w branży TSL (Transport Spedycja Logistyka) minimum 4 lata,
  • zorientowanie na potrzeby klientów i ulepszanie jakości ich obsługi,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (mile widziany również niemiecki)
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność kontaktu z klientami i kierowcami,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność prowadzenia swobodnej i profesjonalnej rozmowy telefonicznej,
  • odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty, aktywne poszukiwanie potrzebnych informacji,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie,
  • korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń

Als u geïnteresseerd bent, stuurt u de toepassing door op de knop van de solliciteren te klikken.

Vermeld in uw CV de volgende clausule: “Ik ga akkoord met de verwerking van persoonlijke gegevens in mijn werkaanbieding voor de behoeften die nodig zijn om het rekruteringsproces van LSP Group Sp uit te voeren. z o.o. gevestigd in Walendów in overeenstemming met de wet van 29 augustus 1997 inzake de bescherming van persoonsgegevens (geconsolideerde tekst: beschermd blad van 2016, punt 922) “.

Tegelijkertijd stem ik in met de verwerking van mijn persoonlijke gegevens door de adverteerder met het oog op toekomstige werving.

Hiermee informeren wij dat de datacontroller is LSP Group Sp is. z o.o. met hoofdkantoor in Walendów op ul. Brzozowa 104/114. Gegevens worden verzameld voor wervingsdoeleinden. U hebt het recht om toegang te krijgen tot uw gegevens en deze te corrigeren. Verstrekken van gegevens in het kader van de bepalingen van de wet van 26 juni 1974. De arbeidswetgeving en uitvoeringsbesluiten zijn verplicht. Het verstrekken van aanvullende persoonlijke gegevens is vrijwillig.

KANDIDATEN VOOR HET WERK

Heeft u vragen?

Neem contact met ons op

LSP ROAD Robert Maciąg

Walendów ul. Brzozowa 104/114
05-830 Nadarzyn

Tel +48221236850
Email: lsp@lspgroup.pl

transportbase:
( EWT) Smolice 1L,
95-010 Stryków

BTW: 894-180-56-22

Ik ga